Ekstrem Aktivite Paketi (konaklamasız)

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Ekstrem Aktivite Paketi (konaklamasız)

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Haftalık Tur
 • Alt Kategori :
  Adrenalin, Günübirlik Eğlence, Haftalık Tur, Jeep Safari, Macera, Rafting, Sportif Faaliyet, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Yamaç Paraşütü
 • Süre :
  5 Gün

Fethiye aktivite ve adrenalin tur paketimizden biri olan bu extreme süreçte Rafting, Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış, Tekne Turu ve Jip Safari yapacaksınız. Fethiye, Ölüdeniz, Dalaman Saklıkent, 12 adalar, Yakapark, Kelebekler Vadisi ve çevresinde Uçuyor, Dalıyor, Çoşuyor, Eğleniyor ve Keşfediyorsunuz.

1,100.00 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Ekstrem Aktivite Paketi (konaklamasız) Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder
Bilet
Aktiviteler
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
01/05/2020-31/10/2020
1,100.00 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Aktiviteler:

1) Yamaç Paraşütü, Babadağ: Transfer, Orman Giriş Ücreti, Tandem Uçuşu, Sigorta ve Malzemeler.

2) Rafting, Dalaman Nehri: Trasferler, Kahvaltı, Öğle Yemeği, Sigorta, Rehberlik, Malzemeler.

3) Tüplü Dalış, Fethiye Liman: Transfer, Malzemeler, Öğle Yemeği, 2 Dalış, Sigorta,Rehberlik ve Uzman Ekip.

4) Ölüdeniz Tekne Turu: Öğle Yemeği ve Sigorta.

5) Jip Safari, Yakapark-Saklıkent Kanyon-Çamur Banyosu: Transfer, Öğle Yemeği, Sigorta ve Rehberlik.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

1) Aktivitelerde Çekilen Fotoğraf ve Videolar.

2) Aktiviteler Esnasında Alınan İçecekler.

3) Saklıkent Kanyon Giriş Ücreti.

 

1) Yamaç Paraşütü (Transfer, Orman Giriş Ücreti, Tandem Uçuşu, Sigorta ve Malzemeler): Fethiye için sizi otelinizden alıyoruz. Ofisimizden Babadağ transfer aracımıza biniyoruz ve yaklaşık 40 dakika süren bir yolculukla zirveye ulaşıyoruz. Yolda hoşça muhabbet ediyor ve heyecanınızı biraz olsun yatıştırmak adına sorularınızı yanıtlıyoruz. Takım kaptanı pilotumuz yolcuların ağırlıklarına göre pilot dağılımı yapıyor.

Zirveye ulaştıktan sonra rüzgar durumuna göre en uygun kalkış alanını seçiyoruz.

3 adet kalkış alanımız bulunmaktadır.1700 metre,1800metre ve 1969 metre.

Pilotunuz sizi kuşandırdıktan ve kendisi de malzeme kuşandıktan sonra size kısa bir briefing veriyor ve iyi bir koşu yapmanızı istiyor.

Paraşüt bağlandıktan ve son kontroller yapıldıktan sonra nefes kesen bir manzaraya doğru uçuyoruz.

Uçuş yaklaşık yarım saat sürüyor. Eğer akrobasi isterseniz uçuş süresi 20 dakikaya düşebiliyor. Finalde bir kaç adımlık bir koşuyla yumuşacık bir iniş yapıyoruz.

Soğuk bir şeyler içerken size özel çekilmiş hava fotoğrafları ve videolarınızı izliyoruz.

Uçuştan sonra servisimiz sizi otelinize bırakabilir ya da Ölüdeniz de sahilde hoşça zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.

Uçuş Ekibimiz:

Uçuşlar Türkiyenin en prestijli uçuş okulu Skywalkers tarafından yapılmaktadır.

Tripadvisorden müşteri memnuniyeti yorumlarımıza bakabilirsiniz.

Firmamız her yıl uçuş ekipmanlarını yenilemektedir.

Ferdi kaza ve 3. şahıs sigortalarımız mevcuttur.

Yılların tecrübesiyle ve ilk günkü heycanımızla size bu harika deneyimi en güvenli ve en keyifli şekilde yaşatmak için burdayız.

Geliriken yanınızda, spor ayakkabı ve güneş gözlüğü getirmeyi lütfen unutmayın.

2) Tüplü Dalış (Transfer, Öğle Yemeği, 2 Dalış, Sigorta, Uzman Ekip ve Malzemeler): Kahvaltımızdan sonra saat 08:15'te transfer aracımızla Fethiye limanında bulunan teknemize geliyoruz. Buradaki kayıt işlemlerimiz bittikten sonra saat 09:30'da dalış noktamıza doğru hareket ediyoruz. Gün içerisinde öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 dalış yapmaktayız. Dalışlarımız uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. dalış derinliğimiz mak. 5 ve 7 m.'de 20 - 25 dk arasında sürmektedir. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Ayrıca yüzmenin ve güneşlenmeninde keyfine varacaksınız. Dalış yapmayan misafirlerimiz tekne misafiri olarak katılabilir ve malzemeleri kullanarak mavi Dünya'yı keşfedebilirler. Teknemiz saat 18:00'de Fethiye limana döndüğünde bizleri bekleyen araçlarımıza binerek otelimize doğru yola çıkıyoruz.

3) Ölüdeniz Tekne Turu (Öğle Yemeği ve Sigorta): Kahvaltımızdan sonra yürüme mesafesinde Belcekız plajında bulunan teknemize geliyoruz. Teknemiz 10:30'da hareket etmektedir. Uğrak yerlerimiz:

1. Durak: Kelebekler Vadisi

2. Durak: St. Nicholas Adası

3. Durak: Akvaryum Koyu

4. Durak: Soğuk Su Koyu

5. Durak: Deve Plajı

Bu duraklarımızda yüzmeye ve eğlenceye doyacaksınız. Teknemiz saat 17:15'te Belcekız plajına dönmektedir.

4) Jip Safarisi (Yakapark, Saklıkent Kanyon, Öğle Yemeği ve Çamur Banyosu): Akdeniz ve Ege Bölgeleri doğal güzellikleri ve dost canlısı insanları ile gerçek bir göz ziyafeti sunuyor ziyaretcilerine. Bu bölgeleri keşfetmenin en iyi yolu ise bir jeep safari turuna katılmak. Güvenlik standartlarına sahip 4*4 jeeplerimizle başlayan yolculuğumuz ilk durağı Tlos Antik Şehridir. Tlos, Likya Birliğinin en önemli ve en büyük şehirlerinden birisidir. Şehrin kalıntıları arasında Likya ve Roma dönemine ait eserler göze çarpar. Antik tiyatro ve Roma hamamları, pazar yeri,kralın üç oğluna ait lahit mezarlar ve kayalardan kesilmiş mezarları görülmeye değerdir. Şehrin nekropolünün üst kısmında ise Osmanlı Döneminde kalma bir kale görülür. İkinci durağımız Yaka köyüdür. Öğle yemeğimizi burada yedikten sonra Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Tamamen doğal çamur sahilinde çamur banyosu yapıyoruz. Son olarak geleneksel Türk köyleri arasından geçerek dönüş yoluna çıkarak otelimize dönüyoruz.

5) Rafting (Transfer, Kahvaltı, Dalaman Nehrinde 14 km'lik Parkur, Öğle Yemeği, Rehberlik, Sigorta ve Malzemeler): Sabah otelimizden başlayan yolculuğumuzun ilk durağı kamp alanı olmakta. Burada kahvaltımızı yaptıktan sonra nehir ekipmanlarımızı giyip araçlarımızla rafting yapacağımız bölgeye hareket ediyoruz. Rehber arkadaşlarımız nehirde yapılması gerekenler hakkında bilgiyi verdikten sonra botlarımız sırayla nehirde ilerlemeye başlıyor. 16 km.'lik bir parkurda 3 saat süren heyecan dolu bir macera yaşıyoruz. Bitiş noktasında bekleyen araçlarımıza binerek kamp alanına geliyoruz. Öğle yemeğimizi yerken gün içerisinde çekilmiş olan resimleri ve videoları izlemektesiniz. Sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. 

Gezi
Jip Safari
Tekne Turu
Adrenalin
Rafting
Tüplü Dalış
Yamaç Paraşütü
Otogar dan otele transfer
Dileyenler ücret karşılığı Fethiye otogar dan otele transferimizden faydalanabilirler.
Dalaman Havalimanından Otele Transfer
Herhangi bir saatte mümkündür
Ekstra Konaklama günleri al
Tatilinizi uzatmak isterseniz

Ulaşım

Havaş otobüsleri ya da otobüsile Fethiye otogarına gelen misafirlerimizi otogarda karşılıyoruz.

Özel aracınızla gelmeyi tercih ettiyseniz Hisarönü ofisimizde sizi karşılıyoruz.

Ulaşımda zorluk yaşandığı takdirde size telefonla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz Türkiye’ye alışılagelmiş turist profiline ek olarak Kanada, Japonya ,Çin gibi ülkelerden turist akışı sağlayarak ülkemizin yurtdışında tanıtımını en başarılı şekilde yapmaktır.

Sorularınız mı var?

 • +90 545 616 79 29
 • +90 536 742 13 59
info@ekstremtatil.com
Visa Mastercard