Uç ve Dal

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Uç ve Dal

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Günlük Tur & Aktivite
 • Alt Kategori :
  Macera, Sportif Faaliyet, Tüplü Dalış, Yamaç Paraşütü
 • Süre :
  Günübirlik

Fethiye Yamaç paraşütü ve Tüplü Dalış. Aynı gün içerisinde 2 ekstrem aktivite yapma imkanınız var.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Uç ve Dal Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Yamaç Paraşütü için: Transfer, Orman Giriş Ücreti, Tandem Uçuşu, Sigorta ve Malzemeler.

Kelebekler Vadisi Kıyı Dalışı: Servis Tekne, Kıyıdan 1 Adet Dalış (30-35 dk.), Sigorta, Malzemeler, Rehberlik ve Uzman Kadro.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Resimler ve Videolar,

Kişisel harcamalar.

1) Yamaç Paraşütü (Transfer, Orman Giriş Ücreti, Tandem Uçuşu, Sigorta ve Malzemeler): Fethiye için sizi otelinizden alıyoruz. Ofisimizden Babadağ transfer aracımıza biniyoruz ve yaklaşık 40 dakika süren bir yolculukla zirveye ulaşıyoruz. Yolda hoşça muhabbet ediyor ve heyecanınızı biraz olsun yatıştırmak adına sorularınızı yanıtlıyoruz. Takım kaptanı pilotumuz yolcuların ağırlıklarına göre pilot dağılımı yapıyor.

Zirveye ulaştıktan sonra rüzgar durumuna göre en uygun kalkış alanını seçiyoruz.

3 adet kalkış alanımız bulunmaktadır.1700 metre,1800metre ve 1969 metre.

Pilotunuz sizi kuşandırdıktan ve kendisi de malzeme kuşandıktan sonra size kısa bir briefing veriyor ve iyi bir koşu yapmanızı istiyor.

Paraşüt bağlandıktan ve son kontroller yapıldıktan sonra nefes kesen bir manzaraya doğru uçuyoruz.

Uçuş yaklaşık yarım saat sürüyor. Eğer akrobasi isterseniz uçuş süresi 20 dakikaya düşebiliyor. Finalde bir kaç adımlık bir koşuyla yumuşacık bir iniş yapıyoruz.

Soğuk bir şeyler içerken size özel çekilmiş hava fotoğrafları ve videolarınızı izliyoruz.

Uçuştan sonra servisimiz sizi otelinize bırakabilir ya da Ölüdeniz de sahilde hoşça zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.

Uçuş Ekibimiz:

Uçuşlar Türkiyenin en prestijli uçuş okulu Skywalkers tarafından yapılmaktadır.

Tripadvisorden müşteri memnuniyeti yorumlarımıza bakabilirsiniz.

Firmamız her yıl uçuş ekipmanlarını yenilemektedir.

Ferdi kaza ve 3. şahıs sigortalarımız mevcuttur.

Yılların tecrübesiyle ve ilk günkü heycanımızla size bu harika deneyimi en güvenli ve en keyifli şekilde yaşatmak için burdayız.

Geliriken yanınızda, spor ayakkabı ve güneş gözlüğü getirmeyi lütfen unutmayın.

 

Kelebekler Vadisi Kıyı Dalışı (Tekne Servisi, 1 Adet Kıyı Dalışı 30-35 dk., Malzemeler, Sigorta, Rehberlik ve Uzman Ekip): Tatilinizde zamanı ekonomik kullanarak mavi dünyanın keşfine profesyonel dalgıçlar eşliğinde çıkmaya hazır olun. Ayrıca dalış öncesi ya da sonrası Kelebekler Vadisini gezebilirsiniz.

Belcekız Plajında kalkan servis teknemizle 11:00'de ya da 14:00'de vadiye gidebiliriz. Yaklaşık 25-30 dk. tekne yolculuğumuz sonunda vadiye varıyoruz. Burada bulunan Dalış Merkezinde tanışma, eğitmenimizin brifingi ve kıyıda uygulamasını yaptıktan sonra mak. 5-7 m.'de 30-35 dk. arasında keşif dalışımızı yapıyoruz. Dalışımızı bitirdikten sonra malzemelerimizi aldığımız yere bırakıyor mutlu bir şekilde resim ve videolarımızı izliyoruz. Dönüş teknemizin hareketinden 15 dk. önce yanında olmamız yeterlidir.

 

Otogar Transferi
Kişi başına geliş ve gidiş ücretidir.

Ulaşım

Ulaşım için Sabah Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık ve Fethiye bölgelerinde bulunan otellerden transfer yapılmaktadır.

Kıyı Dalışı için saat 11:00'de ve 14:00'de Ölüdenizden kalkan servis teknemizle Kelebekler Vadisine ulaşım sağlıyoruz. Dönüş için 13:00 ve 17:00 servis teknemizle Ölüdenize dönüyoruz.

Vizyonumuz Türkiye’ye alışılagelmiş turist profiline ek olarak Kanada, Japonya ,Çin gibi ülkelerden turist akışı sağlayarak ülkemizin yurtdışında tanıtımını en başarılı şekilde yapmaktır.

Sorularınız mı var?

 • +90 545 616 79 29
 • +90 536 742 13 59
info@ekstremtatil.com
Visa Mastercard