Dalış (Fethiye Tekne Dalışı / Ölüdeniz Dalışı)

 • Dalış (Fethiye Tekne Dalışı / Ölüdeniz Dalışı)

  ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Dalış (Fethiye Tekne Dalışı / Ölüdeniz Dalışı)

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Günlük Tur & Aktivite
 • Alt Kategori :
  Adrenalin, Günübirlik Eğlence, Macera, Sportif Faaliyet, Tüplü Dalış
 • Süre :
  Günübirlik

Fethiye Çıkışlı Tüplü Dalış veya Ölüdeniz Kelebekler vadisi kıyı dalışı için tecrübe veya eğitimli olmanız gerekmez. Sualtı dünyası sizleri bekliyor.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Dalış (Fethiye Tekne Dalışı / Ölüdeniz Dalışı) Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Fethiye Dalışı İçin: Transfer, Öğle Yemeği, Sigorta, 2 Dalış, Malzemeler, Rehberlik ve Uzman Ekip.

Kelebekler Vadisi Kıyı Dalışı İçin: Tekne Servisi, 1 Dalış, Sigorta, Malzemeler, Rehberlik ve Uzman Ekip.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fotograflar ve videolar.

Teknede alınan içecekler.

Vadide yapılan kişisel harcamalar.

Fethiye Çıkışlı Tüplü Dalış (Transfer, Öğle Yemeği, 2 Dalış, Sigorta, Uzman Ekip ve Malzemeler): Kahvaltımızdan sonra saat 08:15'te transfer aracımızla Fethiye limanında bulunan teknemize geliyoruz. Buradaki kayıt işlemlerimiz bittikten sonra saat 09:30'da dalış noktamıza doğru hareket ediyoruz. Gün içerisinde öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 dalış yapmaktayız. Dalışlarımız uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. dalış derinliğimiz mak. 5 ve 7 m.'de 20 - 25 dk arasında sürmektedir. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Ayrıca yüzmenin ve güneşlenmeninde keyfine varacaksınız. Dalış yapmayan misafirlerimiz tekne misafiri olarak katılabilir ve malzemeleri kullanarak mavi Dünya'yı keşfedebilirler. Teknemiz saat 18:00'de Fethiye limana döndüğünde bizleri bekleyen araçlarımıza binerek otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Kelebekler Vadisi Kıyı Dalışı (Tekne Servisi, 1 Adet Kıyı Dalışı 30-35 dk., Malzemeler, Sigorta, Rehberlik ve Uzman Ekip): Tatilinizde zamanı ekonomik kullanarak mavi dünyanın keşfine profesyonel dalgıçlar eşliğinde çıkmaya hazır olun. Ayrıca dalış öncesi ya da sonrası Kelebekler Vadisini gezebilirsiniz.

Belcekız Plajında kalkan servis teknemizle 11:00'de ya da 14:00'de vadiye gidebiliriz. Yaklaşık 25-30 dk. tekne yolculuğumuz sonunda vadiye varıyoruz. Burada bulunan Dalış Merkezinde tanışma, eğitmenimizin brifingi ve kıyıda uygulamasını yaptıktan sonra mak. 5-7 m.'de 30-35 dk. arasında keşif dalışımızı yapıyoruz. Dalışımızı bitirdikten sonra malzemelerimizi aldığımız yere bırakıyor mutlu bir şekilde resim ve videolarımızı izliyoruz. Dönüş teknemizin hareketinden 15 dk. önce yanında olmamız yeterlidir.

 

Tur Programı

 • Otelden alış
 • Tekneye biniş
 • Dalış
 • Öğle yemeği
 • Dalış
 • Tekneden iniş ve Otele transfer
Fethiye Dalmayan
Dalış teknesinde dalış yapmayan kişinin ücreti...
Kelebekler Vadisi Servis Tekne
Servis teknesinden yararlanma...
Resim ve Video Çekimi
Sualtında çekilmiş olan resim ve video görüntüleri...

Ulaşım

Fethiye çıkışlı dalış turumuzda Ölüdeniz için 08:15, Hisarönü/Ovacık için 08:30-08:40 arası otel transferleriniz yapılmaktadır.

Kelebekler Vadisi kıyı dalışı, vadiye gidiş saat 11:00 / 14:00 , vadiden dönüş saat 13:00 / 17:00 arasında yapılmaktadır.

Vizyonumuz Türkiye’ye alışılagelmiş turist profiline ek olarak Kanada, Japonya ,Çin gibi ülkelerden turist akışı sağlayarak ülkemizin yurtdışında tanıtımını en başarılı şekilde yapmaktır.

Sorularınız mı var?

 • +90 545 616 79 29
 • +90 536 742 13 59
info@ekstremtatil.com
Visa Mastercard