Ekstrem Tatil | Extreme Holiday

HAKKIMIZDA


İşletmemiz Acrux Turizm ve Seyahat Acentası unvanı ile 2011 yılında 15 yıllık turizm bilgisi ve deneyimleri ışığında kurulmuştur. TÜRSAB’a bağlı A sınıfı bir turizm seyahat acentasıdır. Turizm sektöründe yıllardır yaşanan tüm aksaklıklar ve olumsuzluklardan yola çıkarak profesyonel bir ekip eşliğinde daha kaliteli, elit ve müşteri odaklı bir turizm anlayışı geliştirme amacındadır.


Vizyonumuz Türkiye’ye alışılagelmiş turist profiline ek olarak Kanada, Japonya ,Çin gibi ülkelerden turist akışı sağlayarak ülkemizin yurtdışında tanıtımını en başarılı şekilde yapmaktır.


Acrux Travel çatısı altında oluşturduğumuz Skywalkers Paragliding yamaç paraşütü organizasyonu ilk senesinde büyük başarılara imza atmış ve marka olma yolunda ilerlemektedir. Elbette bu başarıda güvenliği ilk amaç edinen profesyonel ekibimizin katkısı oldukça büyüktür.


EKİBİMİZ
BORA KÜÇÜKYILMAZ


Founder, Ceo, Tandem Pilot & Instructor


23.04.1974 yılında Muğla’da doğdu. Özel İzmir Türk Koleji ve Atatürk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. Orta öğrenim dönemlerinden bu yana turizmin pek çok alt sektöründe görev yaptı. Son 8 yıldır muhtelif şirketlerde THK tarafından onaylı tandem ticari yamaç paraşütü pilotu olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, Kanada HPAC sertifikasına sahip olup uçuş eğitmenliği de yapmaktadır. Turizmde yıllar boyu gördüğü olumsuzluklardan ders alarak kendi işini kurmaya ve geliştirmeye karar verdi. 2011 yılında Tursab’a bağlı A sınıfı Acrux Turizm Seyahat Acentasını kurdu. Uçma tutkusunu yine şirket bünyesinde oluşturduğu "Skywalkers Paragliding" markası ile yaşamakta ve yaşatmaktadır. En az kendisi kadar profesyonel ve eğitimli kadrosuyla sektörde marka olma yolunda ilerlemektedir. Aynı zamanda şirketimiz pilotları arasında takım liderliği görevini üstlenerek ahenk içerisinde kusursuz bir uçuş hizmeti verilmesini sağlamaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca bilmektedir.
ÖZGÜR ALKAN


Organizatör & Pilot


Muğla Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği mezunu olarak 16 yıldan beri çeşitli acentalarda operasyon ve organizasyon bölümlerinde görev yaptı. 2008 yılında Tüplü Dalışta uzmanlığa erişti. Dalış eğitimlerimi tamamlayarak firmada uzman dalıcı olarak da görev aldı. Ekstrem Tatil bünyesinde yamaç paraşütü eğitimlerini tamamladı ve pilotluk lisansını hak etti. Ayrıca şirketimizin Skywalkers Yamaç Paraşütü bölümünde eğitimlerimi tamamlamaya devam etmektedir. Ekstrem tatilin organizasyonlarını ve aktivitelerini yönetmektedir.
LEVENT IŞIKLI


Bilişim Danışmanı


1987 Yılında İstanbul' da doğdu. Bilgisayar Programcılığı ve İşletme Fakültesini bitirdikten sonra kendi şirketini kurarak yazılım alanında hizmet vermeye başladı. Google Türkiye Partnerleri arasında olup internet reklamcışığı ve Web Sitesi çözümleri sunuyor. Sektörler arasında Turizm alanında bir çok firmaya danışmanlık yaparak hem Türkiye' de hem de Yurt dışındaki projelerde görevler alıyor.
GÜNAY TUTGUN


Tandem Pilot & Instructor


01.06.1974 tarihinde Denizli’de doğdu. 17 yıl boyunca muhtelif turizm seyahat acentalarında tandem pilot olarak çalıştı. THK tarafından ticari tandem sertifikalı ve konusunda uzman, tecrübe sahibi bir pilotumuzdur. Yaklaşık 7000 uçuşu bulunmaktadır. 2005 yılından bu yana KNVVL ( Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart-Hollanda Havacılık Kurumu) tarafından sertifikalandırılmaktadır. Şirketimizde 2011 yılında çalışmaya başlamıştır. Kendisi pilotlarımız arasında takım kaptanlığı görevini başarıyla sürdürmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce, Flemenkçe ve orta seviyede Fransızca bilmektedir.
PINAR AYDEMİR


Sigorta & Risk Yönetimi Danışmanı


24.04.1981 yılında İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Uluslar arası İlişliler mezunu. Yüksek lisansını, sigortacılık dalında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde tamamlamıştır. Türk Sigorta Enstitüsü , Sigortacılık Eğitimi 24. Dönem 1.sidir. Pek çok ödül ve başarı sertifikaları mevcuttur. Münih Reasürans’ta deniz sigortaları hususunda ihtisas yapmış olup Chartered Insurance Institute, UK tarafından eğitim sertifikaları akredite edilmiştir. Sigorta, bir turizm seyahat acentası için oldukça önemli bir kalem olup şirketimiz bu branş için özel bir danışman atamıştır. Kendisi şirketimizin tüm sigorta işlemlerinde danışman olarak görev yapmaktadır. Yabancı dil olarak ileri seviyede İngilizce bilmektedir.


Vizyonumuz Türkiye’ye alışılagelmiş turist profiline ek olarak Kanada, Japonya ,Çin gibi ülkelerden turist akışı sağlayarak ülkemizin yurtdışında tanıtımını en başarılı şekilde yapmaktır.

Sorularınız mı var?

  • +90 545 616 79 29
  • +90 536 742 13 59
info@ekstremtatil.com
Visa Mastercard